صفر تا صد خرید بلیط هواپیما تا پرواز

صفر تا صد خرید بلیط هواپیما تا پرواز

برای انجام سفر راههای مختلفی وجود دارد که یکی از این راهها انجام پرواز با هواپیماست. انجام پرواز با هواپیما دارای شرایط و مراحلی است که شاید همه از این مراحل آگاهی کافی نداشته باشند و گاها این عدم آگاهی ممکن است خسارت هایی برایشان در پی داشته باشد. اگر شما نیز از آن دسته افراد هستید که از مراحل پرواز اطلاع کافی ندارید با بلیط جت همراه شوید...

1- خرید بلیط هواپیما:

برای انجام سفر ابتدا باید بلیط هواپیما را خریداری نمائید. امروزه سایت های زیادی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند که سایت و اپلیکیشن بلیط جت با پشتیبانی 24 ساعته ارزانترین قیمت بلیط هواپیما چارتری و بلیط هواپیما سیستمی را چه در مسیرهای داخلی و چه در مسیرهای خارجی در اختیار شما قرار می دهد. برای خرید بلیط هواپیما در مسیرهای داخلی کارت ملی و در مسیرهای خارجی پاسپورت در دسترستان باشد تا اطلاعات لازمه را در سیستم وارد نمائید. دقت داشته باشید جهت پروازهای خارجی پاسپورت شما باید حداقل دارای 6 ماه اعتبار باشد. قبل از خرید بلیط هواپیما تاریخ عزیمت سفر را بار دیگر کنترل نمائید تا دچار خسارت نگردید.

2-تحویل بار و اخذ کارت پرواز(Check in):

یکی از نکات مهم که باید به آن توجه کنید، لوازمی است که با خود به فرودگاه می برید، بسیاری از شرکت های هواپیمایی این اجازه را به مسافرین می دهند که یک کیف دستی کوچک و یا لب تاپ شخصی خود را به داخل پرواز ببرند. این مساله در مورد شرکتهای هواپیمایی مختلف متفاوت است، لذا قبل از عزیمت به فرودگاه به وب سایت ایرلاین مربوطه مراجعه و از قوانین آن شرکت مطلع گردید.

اگر چمدان بزرگ برای تحویل به بار همراهتان دارید حتما به این نکته توجه نمائید که وزن چمدان ها نباید بیش از 30 کیلوگرم باشد وگرنه در هنگام Check in با مشکل روبرو می شوید. البته وزن چمدانی که تحویل بار میدهید به بار مجازی که در هنگام خرید بلیط توسط ایرلاین برایتان در نظر گرفته شده نیز بستگی دارد. پس حتما دقت نمائید که اگر وزن بار تحویلی شما از وزن بار مجاز که در بلیط شما قید شده است بیشتر باشد، هنگام دریافت کارت پرواز بسته به میزان بار اضافی که دارید از شما مبلغی به ازای هرکیلوگرم بعنوان اضافه بار دریافت میگردد.

نکته دیگری که باید به آن دقت داشته باشید ساعت پرواز شماست که در پروازهای داخلی 1.5 ساعت و در پروازهای خارجی 3 ساعت قبل از پرواز باید در سالن فرودگاه برای دریافت کارت پرواز حضور داشته باشید. پس از عزیمت به فرودگاه به کانتر مربوطه که بر روی مانیتورهای فرودگاه بر اساس شماره پرواز و شماره کانتر مشخص می باشد مراجعه نموده و با ارائه کارت شناسایی، کارت پرواز خود را دریافت نمائید.

در صورتیکه چمدان برای تحویل به بار دارید، آنرا بر روی غلطک کنار کانتر گذاشته و رسید آنرا که بصورت برچسبی است که بر روی کارت پرواز شما چسبانده می شود دریافت نمایئد.

3-سوار شدن به هواپیما(Boarding):

بعد از دریافت کارت پرواز می بایست به سالن ترانزیت مراجعه نمائید. در سالن ترانزیت مانیتورهایی در قسمت های مختلف تعبیه شده است که زمان دقیق و گیت مورد نظر جهت سوار شدن به هواپیما را به شما معرفی می نماید. پس از اعلان گیت مورد نظر کارت پرواز شما توسط نماینده شرکت هواپیمایی مجددا چک می شود و شما را جهت سوار شدن به هواپیما راهنمایی می کند.

با استفاده و خرید بلیط هواپیما از سایت بلیط جت میتوانید از لذت خرید بلیط ارزان هواپیما بهره مند شوید.

بلیط جــــــت به سرعت جـــــــــــت

بلیط جت سفر خوشی را برای شما آرزو می کند.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.